Papatya Halı Yıkama

NASIL KURULDUK?

Papatya Halı Yıkama 2013 yılında Torbalı’da ki halı yıkama sektörünün eksikliklerini gidermek ve müşterilere daha iyi hizmet vermek amacıyla Hilal GROUP tarafından, insanlara kaliteyi, hizmet farkındalığını ve evinde papatya ferahlığını hissettirmek için kurulmuştur.

Kuruluş aşamasında nasıl bir şirket olmalıyız ona karar verdik. ‘En iyi makineleri kullanıp en iyi yöntemlerle hijyeni sağlamalıydık. Ekibimizi işini bilen ve profesyonel kişilerden oluşturmalıydık ve müşteri memnuniyetini kazanmak, halının ilk günkünden daha temiz bir şekilde müşteriye teslim etmek için en iyisi olmalıydık. Bu amaçla öncelikle halı yıkama sektöründe en son trend makineleri araştırdık. Bu makineler çırpma, yıkama, sıkma, kurutma ve en iyi temizliği sağlamak için endüstriyel süpürge ile müşteriye en iyi hizmeti sunabileceğimizi öğrendik ve yatırımımızı bu şekilde şekillendirdik. Ve tüm seti işletmemize kurduk.Personellerimizi, halılar cinslerine göre nasıl yıkanmalıdır, halıdaki kirler veya oluşmuş olan lekelerin temizlenmesi konusunda teknik olarak bilgiye sahip olmaları için eğitimlere gönderdik. Güzel ve kapalı bir ortamda halıları yıkamaya başladık ve kısa zamanda büyük bir müşteri kitlesine ulaştık.

VİZYONUMUZ

Papatya Halı Yıkama'yı kurarken en önemli vizyonlarımızdan birisi; Papatya’da halı yıkatan müşterimizin evinde temizliği ve ferahlığı yakalaması ve çevresindeki insanlara ‘Evimde bir ferahlık hissettim’ dedirttirmek. Papatya temizliğini Torbalı’daki tüm evlere ulaştırmaktır.

%100 TEMİZLİK

Papatya Halı Yıkama, Hilal Group’a bağlı bir firmadır. Bu grup firması halı yıkama sektöründe çok ciddi bir bilgi birikime sahiptir. Bu bilgi ve birikimi Papatya Halı Yıkamaya aktararak, müşterilerimize her zaman en iyi kaliteyi ve en iyi hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, Türkiye geneli halı yıkama sektörünü yakından takip ederek torbalıda ki bütün müşterilerimize hizmet farkındalığı oluşturuyoruz.

KURUMSALLIK

Torbalı'da halı yıkama firmaları arasında kurumsallık , gelişmiş makina parkuru, yıkama ve kurutma alanı bakımından en iyi konuma ve en iyi imkanlara sahip olan firmayız.

Hİzmet Polİtİkamız

  • Halılar cinslerine ve modellerine göre ayrılır.
  • Halıların m² si ölçülür.
  • Halılarımız EUROMAK tam otomatik halı yıkama makinelerinde ovalama sistemi ile yıkanır.
  • Halılarımızın sadece üst yüzeyleri değil alt yüzeyi de yıkanmaktadır.
  • Yıkanan halılar kapalı ortamlarda kurutulmaktadır.
  • Kuruyan halılar hav alma işleminden geçtikten sonra kalite kontrol yapılır ve sevkiyata hazırlanır.

Makİna Parkurumuz